Ekran Görüntüleri

Ekran görüntüleri adlı sayfada sipariş verdikten sonra sizleri karşılayacak olan yönetim paneline ait görseller yer almaktadır. Bu görseller sayesinde sisteme giriş yaptığınız da paravan bloglarınızın işleyişinin ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Dilerseniz maddeler halinde detaylarını aktaralım.

Madde 1 = Sistemde kayıtlı olan bilgilerinizin bulunduğu alandır. Kullanıcı adınız sizlere özeldir ve paylaşılmadığı takdirde kimsenin erişme imkanı yoktur. Mail adresiniz ise bizlerle irtibat kurulan mail adresidir. Sipariş detayı ise paket halinde ya da özel olarak vermiş olduğunuz siparişin içeriğini yansıtmaktadır.

Madde 2 = Bu alanda çalışmanızın ne durumda olduğunuz kontrol edebilirsiniz. Sipariş detayınız da yazan her madde burada yer alacağı gibi, hangi işlemin hangi aşamada olduğunu da buradan görebilirsiniz. İşlem tamamlandığı zaman, tamamlanan tarihi bulabilmeniz mümkündür. İşlemin ayrıntıları “zaman akışı” bölümünde sizlere aktarılmaktadır.

Madde 3 = Zaman akışı alanı yapılan işlerin detaylı olarak sizlere aktarıldığı bölümdür. Örn; alınan tanıtım yazılarının raporları bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşılmaktadır. “Çalışma İşleyişi” alanında yer alan ve tamamlanan işlerin detayları bu panelde sizlere aktarılmaktadır.

Madde 4 = İçerik kontrolü sayfası ilk “hesabım” sayfasına girişte ağır işlemektedir. Bunun nedeni sorgulamaların cache üzerine alınması ve tekrarı halinde sorgu oranının azalmasıdır. 2 veya daha fazla girişlerinizde hızlı bir şekilde siparişiniz de yer alan tüm paravanlara en son girilen 5 içeriği, tarihini ve saatini bu alanda bulabilirsiniz. Tek tek sitelere girip kontrol etmek istemeyenler için pratik bir panel sizleri karşılıyor olacaktır. İlginizi çeken konulara ise yine bu panelden tek tıklama ile ulaşabileceğinizi de unutmamalısınız.

Madde 5 = Her şey yolunda gittiğinde ve işlemlerin sonuna geldiğimizde ilgileneceğiniz alan burası olacaktır. Bu panel üzerinden siparişinizin raporunu .zip olarak indirebilir ve herhangi bir şekilde kaybetseniz bile yine buradan raporunuza ulaşabilirsiniz.

Paravancenter.com olarak beta versiyonu ile sizlere sunmuş olduğumuz bu kusursuz güzellikte ki özellikler sayesinde siparişinizin tüm ayrıntılarını dilediğiniz şekilde kontrol edebileceksiniz. Her geçen gün ekstra özellik ve etkileşim oranı ile sizlere daha kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.