Nasıl Çalışır?

Paravancenter.com, Türkiye’de ana siteleriniz için paravan blog hazırlama konusunda öncü ve tek hizmettir. Sistemin işleyiş tarzını maddeler halinde sizlere aktararak olabildiğince net bir şekilde aydınlatmaya çalışalım.

  1. Öncelikli olarak sitemizde hazır paketler adı altında 3 ana paket yer almaktadır. Bunlar sektörünüze göre düşükten yükseğe doğru rakiplerinizle yarışabilmek için ideal paket olarak sizlere sunulmuştur. Bizlerin önerileri doğrultusunda hareket etmek isteyen kişilerin sektörüne ve yükselmek istediği anahtar kelimeye oranla hazırlanacak olan paketi bizler belirtiyoruz.
  2. Ben hazır paket istemiyorum! diyen kişiler için de “kendi paketini oluştur” sayfası üzerinden SEO tekniğinize uygun bir şekilde dilediğiniz paravan blog paketini hazırlayabilirsiniz. Bu alanda istediğiniz sitenin özelliklerini yine sizler belirliyor, bizler ise size istediğiniz siteyi sunuyoruz.
  3. “Paket seçimi tamam, siparişim hazır.” dedikten sonra ilgili sayfadan siparişinizi bizlere iletiyorsunuz. 09:00 – 18:00 saatleri arasında bizlere gelen siparişler için müşterinin bırakmış olduğu irtibat bilgilerinden aynı gün dönüş yaparak sektörünüzü, anahtar kelimenizi vb diğer detayları alarak çalışmaya başlıyoruz.
  4. Çalışma sipariş verdikten ve ödeme yapıldıktan 1 hafta sonra işleme alınmaktadır. 1 haftalık hazırlık sürecimiz siparişinize ve sizlerden aldığımız detaylara oranla makaleleriniz hazırlanıyor, domainleriniz alınıyor, ip adresleri belirleniyor ve 1 haftalık süreç işinizin aksamaması için bizlere yeterli oluyor.
  5. 1 haftalık süreç içerisinde paravan bloglarınıza çalışmaya başlandığında sizlere üye kontrol paneli sunuyoruz. Bu panel üzerinden tüm siparişinizi kontrol etme şansına sahip oluyorsunuz. Detaylar: ekran görüntüleri
  6. Çalışmaya başlandığı günden itibaren her hafta sitenizde farklı işlemler, alınan hizmetin detayları uygulanıyor ve bunlar sizlere kontrol paneli aracılığı ile sunuluyor.
  7. 2 ay sonunda ise siparişiniz sizlere teslim edilerek yorumlarınızı alıyoruz.

İşte paravancenter.com‘da sipariş vermek ve siparişi takip etmek son derece kolaydır. Sizler de paravan blog kurdurtmak istiyor ve kurulan bloglardan en iyi şekilde verim almak istiyorsanız lütfen bizlerle bağlantı kurmaktan çekinmeyin.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.