a

Mail Adresimiz

info@paravancenter.com adresinden mail yoluyla bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.

Skype Adresimiz

Skype üzerinden detaylı görüşmek isteyen kişiler iletisim_1192 adresinden bizlere ulaşabilirler.

Whatsapp İletişim

Whatsapp ya da telefon üzerinden bizlere ulaşmak isteyenler için numaramız: 0541 263 62 19

Maddeler Halinde Paravan Center Özellikleri

Kendi Paketini Oluşturma İmkanı

Herkesin aynı bütçeye sahip olmadığını ya da aynı çalışma prensibini düşünerek hareket etmediğini biliyoruz. Her iki anlamda da sizlere ihtiyaç duyacak olduğunuz paravan blog hizmetini çeşitlendirdik. Dilerseniz kendi paketini oluştur bölümüne giriş yaparak, bizlerin hazırladığı paketlerin yanı sıra sizde paket yapabilirsiniz. Sistem’de paket oluşturma ve tutarı görüntüleme anlık olduğu gibi, siparişlerinizin bizlere ulaşması da anlık işlemektedir. Dolayısı ile sabah 9 ile 6 arasında geçilen siparişler hakkında aynı gün sizlere geri dönüş sağlayarak iletmek istediğiniz detaylarınız var ise bunları alıyor ve işleme alıyoruz.

Mevcut Paketleri Değerlendirebilirsiniz

Sistemde yer alan standart, midi ve premium paket olarak araştırmalarımız sonucunda sizlere sunduğumuz paket türleri de ilginizi çekebilir. Bu paket türlerini oluştururken sektör yoğunluna göre veri topladık. Örn; oyunlar kelimesinde yükselmek isteyen birinin alacağı paravan blog hizmeti kendi teknikleri dışındaysa premium olmalıdır. Zor ve rakiplerinizin sürekli hareket halinde olduğu sektörlerde daha çok emek sarf etmek ve daha güçlü durmak gerekecektir. Diyelim ki “minecraft oyunu” hakkında bir siteniz var ve yükselmek istediğiniz “minecraft oyunları” kelimesi olsun. Böyle bir kelimede ve sektörde sizler için standart paket ilk sayfalara gelmenize yardımcı olabilecek kalitededir. Aranma hacminize ve kelime yoğunlunuza göre paketleri seçerek ilk adımı atabilirsiniz. Bu konuda SEO uzmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde destek alabilir ve sizlere öneri de bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Üye Kontrol Paneli

Diyelim ki sipariş verdiniz ve artık her şey hazır. 1 hafta bizlerin hazır süreci de geçtikten sonra sizlere bir üye kontrol paneli iletiyoruz. Bu panel üzerinden herhangi bir aksaklık yaşamadan siparişiniz de yer alan tüm paravan blogların durumlarını görebiliyorsunuz. Bu sayede hangi sitenize hangi çalışmanın yapıldığı ya da devam ettiğini panel aracılığı ile görebilirsiniz. Üye kontrol panelinde yer alan zaman akışı ifadesinde ise yine sizlere yapılan çalışmalar anlık olarak müşteri temsilcimiz tarafından yansıtılmaktadır. Dosyalar adında açılan özel bölümde ise siparişiniz tamamlandığında indirebileceğiniz raporunuz bulunmaktadır.

Responsive Tasarım

Hem paravancenter.com’u hem de paravan siparişi geçtiğiniz bloglarınızı tamamen responsive destekleyen temalar ile açıyoruz. Bizler sitelerinize kendi sitemiz gibi bakarken, kullanıcı odaklı analiz ederek de sizlere ana sitenizden daha güzel olabilecek bir paravan alt yapısı kuruyoruz.

Özgün İçerikler Hassas Olduğumuz Nokta

Bir paravan blogun gerçekten amacını taşıması için kaliteli olması gerekmektedir. 1 site kurup içerisine 10-20 yazı girip aynı makaler ile alınan backlinklerle kasılmış bir paravanın sizleri yükseltme ihtimali yoktur. Bunun yerine kurduğumuz paravanların her birine siparişte yer alan tutar kadar bir makale girişi sağlıyor, 2 ay bu sitelere bebek gibi bakıyor, tamamen bir birinden farklı olacak makaleler ile de backlink desteği veriyoruz. Örneğin bir forum tanıtımda kullanılan 40-50 kelimelik bir yazıyı dahi, başka bir yerde kullanmıyoruz. Tüm çalışma tam anlamıyla özgün içeriklerden oluşturularak sizlere siteleriniz teslim edilmektedir.