Standart Paket

1500

Süre (2 ay + 1 hafta)
3 Paravan Blog
60 Makale Girişi
20 Forum Tanıtımı
30 İmleme Tanıtımı
5 Wordpress Paravanı
5 Tanıtım Yazısı
10 Web 2.0 Backlink
5 Edu & Gov Backlink

Paketin Ekstraları

5 Wordpress alt paravanı olarak belirtilen sitelerin her birine 5 forum tanıtımı ve 5 imleme çalışması yapılıyor. Bu sayede paravanlarınızı destekleyecek olan alt paravanlar bile 150 backlink'e sahip oluyor.

En Önemli Detay!

Forum tanıtımı, imleme tanıtımı başta olmak üzere çalışmada tüm makaleleri özgün hazırlıyoruz. Bir kere her hangi bir yerde kullanılan makale 2. kez kullanılmamaktadır. Tüm çalışma tamamen özgün makaleler ile yapılmaktadır.

Standart Paket İçeriği ve Detayları

Standart paket ile birlikte sizlere sunulan hizmet başlangıç paketi olarak da kabul edilebilir. Maddeler halinde sunulan hizmet ile yapılacak işlemleri sıralayalım.

  1. Godaddy üzerinden seçmiş olduğunuz ya da bizlerin belirlediği alan adları kayıt ediliyor.
  2. Kendimize ait C-Class hostinglerden farklı ip’ler ile hostingler oluşturuluyor ve NS yönlendirilmesi gerçekleştiriliyor. (Hizmeti teslim alana kadar siteler bizim sunucularımız da barınıyor. Sunucu sağlama imkanı olan müşterilerin kendi sunucularına da kurulum yapılabilmektedir.)
  3. Tüm sitelerinize WordPress blog alt yapısı kurularak ücretli – ücretsiz orijinal temalar seçiliyor. Siteler logosundan tutun, footer yazıları dahil olmak üzere tüm ince detayına kadar hazırlanıyor. Bu aşamada önceden sizlerden aldığımız anahtar kelimelerinize göre çalışmaya yön veriliyor ve SEO ayarlamaları yapılıyor.
  4. Seçilen anahtar kelimelere göre her siteniz için 60 adet %100 özgün 250-300 kelime arasında makaleleriniz hazırlanıyor.
  5. Hazırlanan bu 180 makale 2 aylık süreçte günde 1 adet olacak şekilde zamanlama yapılıyor. Hakkımızda ve iletişim sayfaları da bu aşamada yapılarak yazı giriş sayfalarında yer alan tüm SEO alanları ve içeriklere görsel ekleme işlemleri de yapılıyor.
  6. Paravanlar ana siteyi destekleyecek olan önemli unsurlardır. Standart paketlerde 2 haftada 1 olacak şekilde 2 aylık zaman diliminde her paravana 4 haber sitesinden toplamda 12 tanıtım yazısı alınıyor.
  7. Tanıtım ile kalmıyoruz, her paravan blog için 20 forum tanıtımı, 30 imleme, 10 web 2.0 backlink, 5 edu & gov backlink, 5’er wordpress blogu tamamen özgün makaleler ile oluşturuluyor ve bu işlemler 2 aylık sürece bölünerek yapılıyor.
  8. Paravanın paravanı olarak 5 wordpress blogu içinde yine her birine 5 forum tanıtımı ve 5 imleme çalışması çalışması olacak şekilde toplamda 150 backlink sağlanıyor.

Dipnot

Çalışmanızın aksamaması için sizle anlaşma sağladıktan sonra anahtar kelimelerinize göre başlıklar çıkartılmakta ve makale stoğu yapılmaktadır. Sizlere karşı mahcup olmamak için 1 hafta hazırlık sürecine ihtiyacımız vardır.